بهترین کودک

دانلود ۳ تا از بهترین دعاهای قرآنی برای افزایش شیر مادر

تغذيه نوزادان تأثير مستقيمي در سلامتي و رشد آنها دارد و اگر نوزادان شير کافي دريافت نکنند، سلامتي آنها به خطر مي افتد و بي قراري مي کنند. در اين پست 3 تا از بهترين دعاهاي قرآني براي افزايش شير مادران را براي شما تهيه کرده ايم که در اختيارتان مي گذاريم.

والدين همواره به سلامتي و تغذيه نوزادان اهميت مي دهند. در روزهاي اوليه پس از تولد نوزاد به دلايل متعددي ممکن است شير مادر کم باشد و نتواند نياز غذايي نوزاد را برطرف نمايد . همانطور که شير مادر بهترين غذا براي نوزاد و رشد او ميباشد کمبود آن هم مي تواند زمينه ساز مشکلات جدي گردد. از اينرو خواندن برخي از دعاها و آيات قرآني سفارش شده است که ما در ادامه 3 تا از مهم ترين آنها را گردآوري نموده و در اختيار شما قرار مي دهيم.

کليپي در مورد افزايش شير مادر (دکتر ضيايي در شبکه ولايت)

نوزاد1

وضو گرفتن و خواندن سوره قدر:

همچنين طبق گفته کارشناسان ، بدن دائما در حال توليد انرژي است و تمام اجزاي بدن داراي انرژي است که به هنگام گرفتن وضو ارتباط با انرژي ها زائد دور مي‌شود که در دين اسلام نيز توصيه شده به هنگام شير دادن به کودک وضو گرفته و روبه قبله بنشينيد و انرژي هاي مثبت را افزايش داده که برج مغناطيسي بدن است، سوره قدر را بخوانيد و ذکر بگوييد چرا که در علاوه بر ثواب موجب عالميت کودک مي‌شود.

دانلود 3 تا از بهترين دعاهاي قرآني براي افزايش شير مادر

+ نوشته شده در  يکشنبه 21 بهمن 1397ساعت 17:26  توسط یاشار ایمانی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]